Suport për blerje !

CRHLI202287 – Matrapik Super Select me 2 bateri

21,900 L

Matrapik Super Select me 2 bateri 20V, 4.0Ah pa karboncina, 2.0J/ me 3punto+1dalte

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
CRHLI202287 - Matrapik Super Select me 2 bateri 21,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

CRHLI202287 – Matrapik Super Select me 2 bateri 20V, 4.0Ah pa karboncina, 2.0J/ me 3punto+1dalte

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CRHLI202287 – Matrapik Super Select me 2 bateri”