Suport për blerje !
Ofertë!

COSLI230702 – Combo Kit (Vidiator / Trapan me bateri + Pistolete dadicekesh me bateri)

Çmimi origjinal qe: 13,880 L.Çmimi i tanishëm është: 12,500 L.

-10%
COSLI230702 - Combo Kit (Vidiator / Trapan me bateri + Pistolete dadicekesh me bateri) 13,880 L Çmimi origjinal qe: 13,880 L.12,500 LÇmimi i tanishëm është: 12,500 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Combo Kit (Vidiator / Trapan me bateri + Pistolete dadicekesh me bateri)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “COSLI230702 – Combo Kit (Vidiator / Trapan me bateri + Pistolete dadicekesh me bateri)”