Suport për blerje !
Ofertë!

COS223558 – Tronkatrice metali 2200 Watt me disk 355mmx25.4mmx3mm

Çmimi origjinal qe: 12,880 L.Çmimi i tanishëm është: 11,500 L.

-11%
COS223558 - Tronkatrice metali 2200 Watt me disk 355mmx25.4mmx3mm 12,880 L Çmimi origjinal qe: 12,880 L.11,500 LÇmimi i tanishëm është: 11,500 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tronkatrice metali 2200 Watt me disk 355mmx25.4mmx3mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “COS223558 – Tronkatrice metali 2200 Watt me disk 355mmx25.4mmx3mm”