Suport për blerje !
Ofertë!

CKLI2006 – Combo Kit (Vidiator + Vidiator me Goditje motor pa karboncina) me 2 bateri 20V/2.0 Ah + 5 aksesore

Çmimi origjinal qe: 19,900 L.Çmimi i tanishëm është: 14,500 L.

-27%

Combo Kit (Vidiator + Vidiator me Goditje motor pa karboncina) me 2 bateri 20V/2.0 Ah + 5 aksesore

CKLI2006 - Combo Kit (Vidiator + Vidiator me Goditje motor pa karboncina) me 2 bateri 20V/2.0 Ah + 5 aksesore 19,900 L Çmimi origjinal qe: 19,900 L.14,500 LÇmimi i tanishëm është: 14,500 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CKLI2006 – Combo Kit (Vidiator + Vidiator me Goditje motor pa karboncina) me 2 bateri 20V/2.0 Ah + 5 aksesore”