CKLI2007 – Combo Kit (Vidiator + Pistolete Dadicekesh motor pa karboncina) me 2 bateri 20V/2.0 Ah + 3 aksesore

CKLI2007 – Combo Kit (Vidiator + Pistolete Dadicekesh motor pa karboncina) me 2 bateri 20V/2.0 Ah + 3 aksesore

21,500 L

Brand:INGCO

Combo Kit (Vidiator + Pistolete Dadicekesh motor pa karboncina) me 2 bateri 20V/2.0 Ah + 3 aksesore

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CKLI2007 – Combo Kit (Vidiator + Pistolete Dadicekesh motor pa karboncina) me 2 bateri 20V/2.0 Ah + 3 aksesore”