Suport për blerje !

CMGLI12011 – Zmeriluese mini me bateri 12V / 1.5Ah

5,900 L

Zmeriluese mini me bateri 12V / 1.5Ah

CMGLI12011 - Zmeriluese mini me bateri 12V / 1.5Ah 5,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Zmeriluese mini me bateri 12V / 1.5Ah

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CMGLI12011 – Zmeriluese mini me bateri 12V / 1.5Ah”