Suport për blerje !

CKLI20157 – Combo Set 20V (Trapan CDLI20051 +

20,900 L

Combo Set 20V (Trapan CDLI20051 + elektrogur me bateri (CAGLI20157) + set bateri 2cop *4Ah + karikue

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
CKLI20157 - Combo Set 20V (Trapan CDLI20051 + 20,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

CKLI20157 – Combo Set 20V (Trapan CDLI20051 + elektrogur me bateri (CAGLI20157) + set bateri 2cop *4Ah + karikue

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CKLI20157 – Combo Set 20V (Trapan CDLI20051 +”