Suport për blerje !

SSH092S1P.40 – Cizme pune me mbrojtje celiku ne maje dhe taban si edhe sholle kunder rreshkitjes

1,490 L

Cizme pune me mbrojtje celiku ne maje dhe taban si edhe sholle kunder rreshkitjes

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
SSH092S1P.40 - Cizme pune me mbrojtje celiku ne maje dhe taban si edhe sholle kunder rreshkitjes 1,490 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Nr

, , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SSH092S1P.40 – Cizme pune me mbrojtje celiku ne maje dhe taban si edhe sholle kunder rreshkitjes”