Cizme pune
Vlerësuar me 0 nga 5

Cizme pune

1,350 L

Cizme pune me mbrojtje celiku ne maje dhe taban si edhe sholle kunder rreshkitjes Nr.40


Kodi: SSH092S1P.40

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Cizme pune”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *