Suport për blerje !
Ofertë!

CIWLI2050 – Pistolete dadicekesh 1/2” 500Nm, me 2 bateri 20V/4.0 Ah, me motor pa karboncina + 3 koka kriketi 21

Çmimi origjinal qe: 22,930 L.Çmimi i tanishëm është: 17,500 L.

-24%

Pistolete dadicekesh 1/2” 500Nm, me 2 bateri 20V/4.0 Ah, me motor pa karboncina + 3 koka kriketi 21

CIWLI2050 - Pistolete dadicekesh 1/2'' 500Nm, me 2 bateri 20V/4.0 Ah, me motor pa karboncina + 3 koka kriketi 21 22,930 L Çmimi origjinal qe: 22,930 L.17,500 LÇmimi i tanishëm është: 17,500 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CIWLI2050 – Pistolete dadicekesh 1/2” 500Nm, me 2 bateri 20V/4.0 Ah, me motor pa karboncina + 3 koka kriketi 21”