Suport për blerje !

CIRLI12015 – Vidiator me goditje me 2 bateri

7,900 L

Vidiator me goditje me 2 bateri 12V/1.5 Ah, 100 Nm, karikim USB type C

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
CIRLI12015 - Vidiator me goditje me 2 bateri 7,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

CIRLI12015 – Vidiator me goditje me 2 bateri 12V/1.5 Ah, 100 Nm, karikim USB type C

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CIRLI12015 – Vidiator me goditje me 2 bateri”