Suport për blerje !
Ofertë!

CIDLI20602 – Trapan me goditje me 2 bateri 20V/2.0 Ah,, force shtrengimi 60 Nm motor pa karboncina

Çmimi origjinal qe: 13,230 L.Çmimi i tanishëm është: 10,500 L.

-21%
CIDLI20602 - Trapan me goditje me 2 bateri 20V/2.0 Ah,, force shtrengimi 60 Nm motor pa karboncina 13,230 L Çmimi origjinal qe: 13,230 L.10,500 LÇmimi i tanishëm është: 10,500 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Trapan me goditje me 2 bateri 20V/2.0 Ah,, force shtrengimi 60 Nm motor pa karboncina

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CIDLI20602 – Trapan me goditje me 2 bateri 20V/2.0 Ah,, force shtrengimi 60 Nm motor pa karboncina”