Suport për blerje !

CIDLI20145 – Trapan me goditje me 2 bateri

13,900 L

Trapan me goditje me 2 bateri 20V/2.0Ah, force shtrengimi 45Nm + 3 punto betoni + 47 aksesore

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
CIDLI20145 - Trapan me goditje me 2 bateri 13,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

CIDLI20145 – Trapan me goditje me 2 bateri 20V/2.0Ah, force shtrengimi 45Nm + 3 punto betoni + 47 aksesore

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CIDLI20145 – Trapan me goditje me 2 bateri”