Suport për blerje !

CIDLI12328 – Vidiator me goditje me 2 bateri

5,900 L

Vidiator me goditje me 2 bateri 20V/1.5 Ah, 20 Nm, karikues usb Type C

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
CIDLI12328 - Vidiator me goditje me 2 bateri 5,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

CIDLI12328 – Vidiator me goditje me 2 bateri 20V/1.5 Ah, 20 Nm, karikues usb Type C

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CIDLI12328 – Vidiator me goditje me 2 bateri”