Suport për blerje !

CIDLI1232 – Vidiator me goditje me 2 bateri

7,900 L

Vidiator me goditje me 2 bateri 12V

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
CIDLI1232 - Vidiator me goditje me 2 bateri 7,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

CIDLI1232 – Vidiator me goditje me 2 bateri 12V

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CIDLI1232 – Vidiator me goditje me 2 bateri”