Celes universal

Celes universal

1,250 L

Celes universal I shpejte (i hapur nga 2 anet 9-14mm,15-22mm, 1 cope I hapur nga 1 ane 23-32 mm)


Kodi: HBWS110808

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Celes universal”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *