Celes prize
Vlerësuar me 0 nga 5

Celes prize

190 L

Marka:INGCO

Celes prize me 1 shtypje (2 butona) 84 mm


Kodi: HESSH18121

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Celes prize”