Suport për blerje !

HPTW300N1 – Celes dinamometrik CV 1/2” 0-300 NM

1,690 L

Celes dinamometrik CV 1/2” 0-300 NM

HPTW300N1 - Celes dinamometrik CV 1/2'' 0-300 NM 1,690 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HPTW300N1 – Celes dinamometrik CV 1/2” 0-300 NM”