Suport për blerje !
Ofertë!

HADW131082 – Celes Anglez 200 mm / 8

Çmimi origjinal qe: 690 L.Çmimi i tanishëm është: 560 L.

-19%

Celes Anglez 200 mm / 8

HADW131082 - Celes Anglez 200 mm / 8 690 L Çmimi origjinal qe: 690 L.560 LÇmimi i tanishëm është: 560 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HADW131082 – Celes Anglez 200 mm / 8”