cekic karpentieri
Vlerësuar me 0 nga 5

cekic karpentieri

1,190 L

Marka:INGCO

cekic karpentieri me magnet me bisht fibre


Kodi: HIHH80700

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “cekic karpentieri”