Cekic Gome
Vlerësuar me 0 nga 5

Cekic Gome

490 L

Marka:INGCO

Cekic Gome industrial me bisht fibre 8 oz / 220 gr


Kodi: HRUH8208

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Cekic Gome”