Cekic Gome

Cekic Gome

990 L

Cekic Gome dhe plastik me bisht fibre xhami 40 mm


Kodi: HRPH8140

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Cekic Gome”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *