Suport për blerje !
Ofertë!

HMH880100 – Cekic Gjerman me bisht fibre 100 gr

Çmimi origjinal qe: 450 L.Çmimi i tanishëm është: 380 L.

-16%

Cekic Gjerman me bisht fibre 100 gr

HMH880100 - Cekic Gjerman me bisht fibre 100 gr 450 L Çmimi origjinal qe: 450 L.380 LÇmimi i tanishëm është: 380 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HMH880100 – Cekic Gjerman me bisht fibre 100 gr”