Suport për blerje !

CDLI20051 – Vidiator Super Select me 1 bateri

6,500 L

Vidiator Super Select me 1 bateri 20V, 1.5Ah/ 45Nm/ 0-1500rpm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
CDLI20051 - Vidiator Super Select me 1 bateri 6,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

CDLI20051 – Vidiator Super Select me 1 bateri 20V, 1.5Ah/ 45Nm/ 0-1500rpm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CDLI20051 – Vidiator Super Select me 1 bateri”