Suport për blerje !

CDLI20028 – Vidiator Super Select me 2 bateri

9,900 L

Vidiator Super Select me 2 bateri 20V/x2-1.5 Ah 45 Nm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
CDLI20028 - Vidiator Super Select me 2 bateri 9,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

CDLI20028 – Vidiator Super Select me 2 bateri 20V/x2-1.5 Ah 45 Nm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CDLI20028 – Vidiator Super Select me 2 bateri”