Suport për blerje !

Cante per vegla 41*22*32CM kapaciteti20 Kg

4,500 L

Cante per vegla 41*22*32CM kapaciteti20 Kg

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Cante per vegla 41*22*32CM kapaciteti20 Kg 4,500 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Cante per vegla 41*22*32CM kapaciteti20 Kg