Suport për blerje !

CAGLI2011582 – Gure fleksibel me bateri 20V /

19,900 L

Gure fleksibel me bateri 20V / 115mm, motor pa karboncina, nr.rrotullimeve 3000/8500 rpm/ 2x bateri4

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
CAGLI2011582 - Gure fleksibel me bateri 20V / 19,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

CAGLI2011582 – Gure fleksibel me bateri 20V / 115mm, motor pa karboncina, nr.rrotullimeve 3000/8500 rpm/ 2x bateri4

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CAGLI2011582 – Gure fleksibel me bateri 20V /”