Suport për blerje !
Ofertë!

Cader anesore per kopesht 3m me bazament 48 mm

Çmimi origjinal qe: 9,900 L.Çmimi i tanishëm është: 7,500 L.

-24%

Cader anesore per kopesht 3m me bazament 48 mm

Cader anesore per kopesht 3m me bazament 48 mm 9,900 L Çmimi origjinal qe: 9,900 L.7,500 LÇmimi i tanishëm është: 7,500 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Cader anesore per kopesht 3m me bazament 48 mm