Suport për blerje !

CACLI20021 – Kompresor me 1 bateri 20V/2.0 Ah,

13,500 L

Kompresor me 1 bateri 20V/2.0 Ah, 160 psi + 3 adaptore

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
CACLI20021 - Kompresor me 1 bateri 20V/2.0 Ah, 13,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

CACLI20021 – Kompresor me 1 bateri 20V/2.0 Ah, 160 psi + 3 adaptore

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CACLI20021 – Kompresor me 1 bateri 20V/2.0 Ah,”