Suport për blerje !

CACLI20011 – Fryrese Gomash me bateri 20V/2.0 Ah,

8,500 L

Fryrese Gomash me bateri 20V/2.0 Ah, 10 Bar

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
CACLI20011 - Fryrese Gomash me bateri 20V/2.0 Ah, 8,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

CACLI20011 – Fryrese Gomash me bateri 20V/2.0 Ah, 10 Bar

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CACLI20011 – Fryrese Gomash me bateri 20V/2.0 Ah,”