Suport për blerje !

BWR5120 – Krik kambio 500KG -1965mm

36,750 L

Krik kambio 500KG -1965mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
BWR5120 - Krik kambio 500KG -1965mm 36,750 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Krik kambio 500KG -1965mm