Suport për blerje !

BWR5118 – Prese hidraulike 12Ton, piston 175mm

69,900 L

Prese hidraulike 12Ton, piston 175mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
BWR5118 - Prese hidraulike 12Ton, piston 175mm 69,900 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Prese hidraulike 12Ton, piston 175mm