Suport për blerje !

BWB1000 – Karrele metalike per pesha deri ne 100kg

4,180 L

Karrele metalike per pesha deri ne 100kg

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
BWB1000 - Karrele metalike per pesha deri ne 100kg 4,180 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Karrele metalike per pesha deri ne 100kg