Suport për blerje !
Ofertë!

BTW9058 – Shishe qeramike per sapun te legshem, I zi, me detaje gold Φ7,2x17cm

Çmimi origjinal qe: 880 L.Çmimi i tanishëm është: 790 L.

-10%

Shishe qeramike per sapun te legshem, I zi, me detaje gold Φ7,2x17cm

BTW9058 - Shishe qeramike per sapun te legshem, I zi, me detaje gold Φ7,2x17cm 880 L Çmimi origjinal qe: 880 L.790 LÇmimi i tanishëm është: 790 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shishe qeramike per sapun te legshem, I zi, me detaje gold Φ7,2x17cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BTW9058 – Shishe qeramike per sapun te legshem, I zi, me detaje gold Φ7,2x17cm”