Suport për blerje !
Ofertë!

BTW9056 – Mbajtese letrash tualeti I zi, 15,2x6x10,5cm

Çmimi origjinal qe: 1,200 L.Çmimi i tanishëm është: 1,150 L.

-4%

Mbajtese letrash tualeti I zi, 15,2x6x10,5cm

BTW9056 - Mbajtese letrash tualeti I zi, 15,2x6x10,5cm 1,200 L Çmimi origjinal qe: 1,200 L.1,150 LÇmimi i tanishëm është: 1,150 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mbajtese letrash tualeti I zi, 15,2x6x10,5cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BTW9056 – Mbajtese letrash tualeti I zi, 15,2x6x10,5cm”