Suport për blerje !
Ofertë!

BTW9040 – Raft tualeti, me 3 kate druri trekendore dhe strukture te zeze metali 20x20x63cm

Çmimi origjinal qe: 3,500 L.Çmimi i tanishëm është: 2,900 L.

-17%

Raft tualeti, me 3 kate druri trekendore dhe strukture te zeze metali 20x20x63cm

BTW9040 - Raft tualeti, me 3 kate druri trekendore dhe strukture te zeze metali 20x20x63cm 3,500 L Çmimi origjinal qe: 3,500 L.2,900 LÇmimi i tanishëm është: 2,900 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Raft tualeti, me 3 kate druri trekendore dhe strukture te zeze metali 20x20x63cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BTW9040 – Raft tualeti, me 3 kate druri trekendore dhe strukture te zeze metali 20x20x63cm”