Suport për blerje !
Ofertë!

BTW9018 – Mbajtese letrash tualeti inox me kapak, 13,5x5x14cm

Çmimi origjinal qe: 1,300 L.Çmimi i tanishëm është: 1,150 L.

-12%

Mbajtese letrash tualeti inox me kapak, 13,5x5x14cm

BTW9018 - Mbajtese letrash tualeti inox me kapak, 13,5x5x14cm 1,300 L Çmimi origjinal qe: 1,300 L.1,150 LÇmimi i tanishëm është: 1,150 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mbajtese letrash tualeti inox me kapak, 13,5x5x14cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BTW9018 – Mbajtese letrash tualeti inox me kapak, 13,5x5x14cm”