Suport për blerje !
Ofertë!

BTW9002 – Mbajtese peshqiri rrethore, I argjende, 15,5x18cm

Çmimi origjinal qe: 1,200 L.Çmimi i tanishëm është: 990 L.

-18%

Mbajtese peshqiri rrethore, I argjende, 15,5x18cm

BTW9002 - Mbajtese peshqiri rrethore, I argjende, 15,5x18cm 1,200 L Çmimi origjinal qe: 1,200 L.990 LÇmimi i tanishëm është: 990 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mbajtese peshqiri rrethore, I argjende, 15,5x18cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BTW9002 – Mbajtese peshqiri rrethore, I argjende, 15,5x18cm”