Suport për blerje !
Ofertë!

BTW9000 – Mbajtese peshqiri I dyfishte, I kromuar, 64,5x12x5,2cm

Çmimi origjinal qe: 2,700 L.Çmimi i tanishëm është: 2,350 L.

-13%

Mbajtese peshqiri I dyfishte, I kromuar, 64,5x12x5,2cm

BTW9000 - Mbajtese peshqiri I dyfishte, I kromuar, 64,5x12x5,2cm 2,700 L Çmimi origjinal qe: 2,700 L.2,350 LÇmimi i tanishëm është: 2,350 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mbajtese peshqiri I dyfishte, I kromuar, 64,5x12x5,2cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BTW9000 – Mbajtese peshqiri I dyfishte, I kromuar, 64,5x12x5,2cm”