Suport për blerje !
Ofertë!

BTW4850 – Mbajtese peshqiri inoxi, 3 cm

Çmimi origjinal qe: 3,500 L.Çmimi i tanishëm është: 2,990 L.

-15%

Mbajtese peshqiri inoxi, 3 cm

BTW4850 - Mbajtese peshqiri inoxi, 3 cm 3,500 L Çmimi origjinal qe: 3,500 L.2,990 LÇmimi i tanishëm është: 2,990 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mbajtese peshqiri inoxi, 3 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BTW4850 – Mbajtese peshqiri inoxi, 3 cm”