Suport për blerje !
Ofertë!

BTW3550 – Bolier kuzhine/banjo, me ekran dixhital LED, 7Kw, IPX4, I bardhe, me set dushi

Çmimi origjinal qe: 14,040 L.Çmimi i tanishëm është: 11,900 L.

-15%

Bolier kuzhine/banjo, me ekran dixhital LED, 7Kw, IPX4, I bardhe, me set dushi

BTW3550 - Bolier kuzhine/banjo, me ekran dixhital LED, 7Kw, IPX4, I bardhe, me set dushi 14,040 L Çmimi origjinal qe: 14,040 L.11,900 LÇmimi i tanishëm është: 11,900 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BTW3550 – Bolier kuzhine/banjo, me ekran dixhital LED, 7Kw, IPX4, I bardhe, me set dushi”