Suport për blerje !
Ofertë!

BTW3440 – Rubinet per uje te ftohte I verdhe 1/2″x 3/4″

Çmimi origjinal qe: 1,400 L.Çmimi i tanishëm është: 1,290 L.

-8%

Rubinet per uje te ftohte I verdhe 1/2″x 3/4″

BTW3440 - Rubinet per uje te ftohte I verdhe 1/2"x 3/4" 1,400 L Çmimi origjinal qe: 1,400 L.1,290 LÇmimi i tanishëm është: 1,290 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Rubinet per uje te ftohte I verdhe 1/2″x 3/4″

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BTW3440 – Rubinet per uje te ftohte I verdhe 1/2″x 3/4″”