Suport për blerje !
Ofertë!

BTW3435 – Rubinet per uje te ftohte I gjate Nina, me helika, 1/2″x 3/4″

Çmimi origjinal qe: 1,700 L.Çmimi i tanishëm është: 1,590 L.

-6%

Rubinet per uje te ftohte I gjate Nina, me helika, 1/2″x 3/4″

BTW3435 - Rubinet per uje te ftohte I gjate Nina, me helika, 1/2"x 3/4" 1,700 L Çmimi origjinal qe: 1,700 L.1,590 LÇmimi i tanishëm është: 1,590 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Rubinet per uje te ftohte I gjate Nina, me helika, 1/2″x 3/4″

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BTW3435 – Rubinet per uje te ftohte I gjate Nina, me helika, 1/2″x 3/4″”