Suport për blerje !
Ofertë!

BTW3410 – Rubinet dushi Eva, Ø35mm, me set

Çmimi origjinal qe: 6,800 L.Çmimi i tanishëm është: 5,990 L.

-12%

Rubinet dushi Eva, Ø35mm, me set

BTW3410 - Rubinet dushi Eva, Ø35mm, me set 6,800 L Çmimi origjinal qe: 6,800 L.5,990 LÇmimi i tanishëm është: 5,990 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Rubinet dushi Eva, Ø35mm, me set

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BTW3410 – Rubinet dushi Eva, Ø35mm, me set”