Suport për blerje !
Ofertë!

BTW3380 – Rubinet dushi Violet, Ø35mm, me set dushi

Çmimi origjinal qe: 7,700 L.Çmimi i tanishëm është: 6,500 L.

-16%

Rubinet dushi Violet, Ø35mm, me set dushi

BTW3380 - Rubinet dushi Violet, Ø35mm, me set dushi 7,700 L Çmimi origjinal qe: 7,700 L.6,500 LÇmimi i tanishëm është: 6,500 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Rubinet dushi Violet, Ø35mm, me set dushi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BTW3380 – Rubinet dushi Violet, Ø35mm, me set dushi”