Suport për blerje !
Ofertë!

BTW3375 – Rubinet lavamani I gjate Violet, Ø35mm

Çmimi origjinal qe: 5,600 L.Çmimi i tanishëm është: 4,990 L.

-11%

Rubinet lavamani I gjate Violet, Ø35mm

BTW3375 - Rubinet lavamani I gjate Violet, Ø35mm 5,600 L Çmimi origjinal qe: 5,600 L.4,990 LÇmimi i tanishëm është: 4,990 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Rubinet lavamani I gjate Violet, Ø35mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BTW3375 – Rubinet lavamani I gjate Violet, Ø35mm”