Suport për blerje !
Ofertë!

BTW3320 – Rubinet lavapjate Amelia, Ø35mm

Çmimi origjinal qe: 8,600 L.Çmimi i tanishëm është: 7,500 L.

-13%

Rubinet lavapjate Amelia, Ø35mm

BTW3320 - Rubinet lavapjate Amelia, Ø35mm 8,600 L Çmimi origjinal qe: 8,600 L.7,500 LÇmimi i tanishëm është: 7,500 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Rubinet lavapjate Amelia, Ø35mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BTW3320 – Rubinet lavapjate Amelia, Ø35mm”