Suport për blerje !
Ofertë!

BTW3270 – Rubinet per uje te ftohte, 1/2″ – 3/4″

Çmimi origjinal qe: 730 L.Çmimi i tanishëm është: 690 L.

-5%

Rubinet per uje te ftohte, 1/2″ – 3/4″

BTW3270 - Rubinet per uje te ftohte, 1/2" - 3/4" 730 L Çmimi origjinal qe: 730 L.690 LÇmimi i tanishëm është: 690 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Rubinet per uje te ftohte, 1/2″ – 3/4″

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BTW3270 – Rubinet per uje te ftohte, 1/2″ – 3/4″”