Suport për blerje !
Ofertë!

BTW3240 – Rubinet lavamani Sonia Ø40mm,

Çmimi origjinal qe: 4,700 L.Çmimi i tanishëm është: 4,250 L.

-10%

Rubinet lavamani Sonia Ø40mm,

BTW3240 - Rubinet lavamani Sonia Ø40mm, 4,700 L Çmimi origjinal qe: 4,700 L.4,250 LÇmimi i tanishëm është: 4,250 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Rubinet lavamani Sonia Ø40mm,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BTW3240 – Rubinet lavamani Sonia Ø40mm,”