Suport për blerje !

BTW2050 – Kosh tualeti Slim Line 5 L

1,500 L

Kosh tualeti Slim Line 5 L

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
BTW2050 - Kosh tualeti Slim Line 5 L 1,500 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Kosh tualeti Slim Line 5 L