Suport për blerje !
Ofertë!

BTV1500 – Mbajtese monitori 13”-27” me koke te levizshme dhe bazament

Çmimi origjinal qe: 2,000 L.Çmimi i tanishëm është: 1,690 L.

-16%

Mbajtese monitori 13”-27” me koke te levizshme dhe bazament

BTV1500 - Mbajtese monitori 13''-27'' me koke te levizshme dhe bazament 2,000 L Çmimi origjinal qe: 2,000 L.1,690 LÇmimi i tanishëm është: 1,690 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mbajtese monitori 13”-27” me koke te levizshme dhe bazament

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BTV1500 – Mbajtese monitori 13”-27” me koke te levizshme dhe bazament”